top of page
STUDIO ADAX - marketing, videomarketing

SLUŽBY VLOGERA

 

Majitel STUDIO ADAX, Dušan Bitala, je český písničkář, zvídavý člověk a Youtuber, se kterým zažijete pohodu a poznáte jak vypadá člověk který kolem sebe trousí nápady.

 

Vystupuje pod jménem DUŠAN je tu JAKODOMA. Je to mistr improvizace s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit. 

 

Bývá nazýván solidním a inteligentním Youtuberem, který v rozhovorech představuje známé nebo zajímavé osobnosti, zajímavé firmy, výrobky, služby a tipy na výlety, víkendy a dovolenou


S videem už pracuje mnoho let, ale ve VLOGU opravdu našel místo, kde využije plně svých talentů v jedné osobě:


► moderátora
► kameramana
► muzikanta 
► copywritera
► produkčního
► obchodního manažera

Podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku, do penzionů, hotelů, zábavních parků, do výrobních firem, technologických firem, farem a všude tam kde je co ukázat.
  
Dušanova videa jsou šancí pro FIRMY, KTERÉ DĚLAJÍ NĚCO ZAJÍMAVÉHO NEBO NĚCO OBYČEJNÉHO, ALE ZAJÍMAVÝM ZPŮSOBEM. 

Dušan je jedním z prvních lidí, kteří provozují FIREMNÍ SELFIE VLOGY.
FIREMNÍ SELFIE VLOG = ukažte mi co děláte. Já to na sobě vyzkouším a pošlu to dál s mým komentářem.

Pomocí netradiční pohledu odkryje divákům to co vyrábíte, prodáváte, tak že to není přímá reklama, přesto u diváka vzbudí zájem o daný produkt.


Díky absenci štábu se pohybuje poměrně nenápadně a lidé v jeho videích nemají takovou trému a nereagují tak nepřirozeně jako před velkou kamerou.

Svěřte se mu, otevřete mu dveře a nechte ho ukázat firmu jinak než to dokážete Vy.

Nevídaná variabilita v dohodě s klientem, upřímnost, příjemné vystupování,  rychlý střih, který udrží Vaši pozornost to je záruka, že lidé uvidí vaši firmu jinak než jste schopni ukázat v konvenčních reklamách. 

 
Dušanovým publikem není základna dětí, ale zdrojem diváků vlogů jsou sociální sítě a tématické skupiny zaměřené na lidi 20+ a rodiny s dětmi a další publikum, které si můžete sami naspecifikovat podle.

 

  • věku

  • pohlaví

  • regionu

  • zájmů

 

Chcete se dozvědět něco z Dušanova pestrého života? Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku, ke kterému má silný citový vztah.
Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. 
Dnes má online reklamní agenturu. DUŠAN má povahu buldoka, k čemu se rozhodne to dotáhne do konce. 

 

 

Podívejte se na jeho video kanál a v případě zájmu volejte na tel: 724 443 715 nebo pište na dusan.bitala@gmail.com

 

Od začátku roku 2017 spolupracueme se Studio DEMA.

 

videa také najdete s popisy v BLOGU DUŠAN je tu JAKODOMA

UKÁZKA VIDEA

STUDIO ADAX - marketing, videomarketing
bottom of page