top of page

VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNEK

 

Uvažujete o novém webu? Technologie se řítí dopředu nezadržitelně a Váš web už na první pohled vyjadřujeVáš vztah k technologím a říká jak se staráte o vaše zákazníky.

Nechte si vytvořit web od STUDIO ADAX. Specializujeme se na menší a středně obsáhlé weby. Pokud máte zájem o ESHOP nebo korporátní web umíme Vám doporučit prověřené partnery.  

 

STUDIO ADAX Vám nabízí své služby,  jako je tvorba WWW stránek, webdesing či odborné poradenství v tomto oboru.

 

Samozřejmě každá každá www stránka je originál a tak je třeba k ní i přistupovat co se týče výroby a ceny. Nicméně pro vaši představu jsme pro Vás připravili ceník, ze kterého vycházíme. Pokud by se ceny lišili od ceníku z důvodu větší obtížnosti, nároků apod., upozorníme Vás.

 

 

administrační systém

  • Web není většinou trvalá záležitost, tak že se jen naplní obsahem a už se s ním nepracuje. Naše weby mají administrační systémy, které  jsou Vám k dispozici nebo je obsluhujeme my za Vás.

 

Jaké používáme administrace?

  • vlastní redakční systém WEB-SOUL 

  • příjemný redakční WIX (pouze ENG) - nabízí rovnou i tvorbu responzibilního webu reagujícícho na zařízení na kterém web používáte.

Orientační ceník webů

Při výrobě www stránek se snažíme splnit představy klienta především naší kreativitou a volbou správné myšlenky řešení. S tím souvisí další důležitý krok k úspěchu - SEO optimalizace pro vyhledavače a napojení na VIDEO MARKETING 

 

SEO

 SEO je zkratka výrazu „search engine optimization“ (optimalizace pro vyhledávače) nebo „search engine optimizer“ (poskytovatel optimalizace pro vyhledávače). Najmutí SEO je velkým rozhodnutím, kterým můžete potenciálně vylepšit své stránky a uspořit čas, ale také riskovat poškození svého webu a reputace. Nezapomeňte prověřit možné výhody i škody, které může nezodpovědný optimalizátor vašim stránkám způsobit. Mnozí optimalizátoři a další agentury a konzultanti poskytují majitelům webových stránek užitečné služby, mezi něž patří:

·         Kontrola struktury a obsahu vašich stránek

·         Technické poradenství ohledně vývoje webových stránek: například hostování, přesměrování, chybové stránky, použití jazyka JavaScript

·         Vývoj obsahu

·         Správa online kampaní pro rozvoj podnikání

·         Průzkum klíčových slov

·         Školení ohledně optimalizace pro vyhledávače

·         Znalosti z konkrétních trhů a oblastí

 

Další služby 

Optimalizace pro minisite (WEBSOUL i WIX)  .............................................................................................od 2 000,- Kč

Optimalizace pro statické stránky (WEB SOUL i WIX) ........................................................................... od 2 500,- Kč

Optimalizace pro stránky s redakčním systémem WEB-SOUL A WIX ...........................................od 3 000,- Kč

Optimalizace pro internetové obchody...................................................................................................... od 5 500,- Kč

Obsluha administračního systému ....................................................................................................................500,- / hod

Minisite

 

(web na wixu může běžet zcela zdarma, což většinou stačí pro zájmové weby. Ale chcete byznys weby, doporučujeme překlopení na verzi COMBO což obnáší cca 3000,-/ ročně.

Potřebujete pouze vlastní doménu.

od 6 900,- Kč

 

 

 

 

 

WWW stránky - dynamické  ( šablony, redakční systém WIX)

mobilní verze webu - ZDARMA

 

Stavíme weby na vlastní administraci nebo americkém online systému WIX. WIX je nejmodernější systém se spoustou widgetů a s velice příjemném rozhraním. Web STUDIO ADAX běží na Wixu.

 

(web na wixu může běžet zcela zdarma, ale my doporučujeme pro byznys weby překlopení na verzi COMBO což nabízí rúzné výhody.

Viz detaily. 

 

Na první rok od nás dostáváte placený hosting ve verzi COMBO v ceně cca 3000,- ročně (dle kurzu Euro) 

Potřebujete pouze vlastní doménu.

 

od 17 900,- Kč 

 

 

 

 

 

WWW stránky - pro autobazary dynamické - napojení Autosoft, TEAS (redakční systém WEB-SOUL)

 

od 20.000,- Kč

Ukázky některých webů

ceske-svycarsko.net

ceske-svycarsko.net

Web nového infocentra Českého Švýcarska je dlouhodobým projektem,který se stále vyvíjí. Ruku v ruce probíhají práce nejen na grafice webu, ale stále se doplˇnuje obsah, funkce. Je to web, který spoléhá na službu videomarketingu. Redakční systém WIX.

Operace Mozku

Operace Mozku

Operace mozku je prvním českým webem, na kterém najdete informace o unikátí operaci, ve které Vám jsou v bdělém stavu voperovány 4 elektrody do mozku.Ty poté spolu s přístrojem dokáží příznivě ovlivnit Parkinsonovu nemoc. Web zatím využívá hosting zdarma. Přesto, že se ještě bude rozvíjet, z důvodu urgentnosti informací, jsme projekt již zveřejnili. Redakční systém WIX.

www.uspesny-pohovor.cz

www.uspesny-pohovor.cz

Jednoduchý, jednostránkový web, kde jsme tvořili koncepci i celkovou grafiku. Chcete si sehnat dobrou práci a nechodit jen po pohovorech? Pak Vám pomůže projekt Úspěšný pohovor. Redakční systém WIX.

Spolek transparentní dopravy

Spolek transparentní dopravy

Spolek transparentní dopravy vznikl za účelem naplňování společného zájmu jeho členů, kterým je komplexní podpora transparentní dopravy na území celé České republiky. Posláním spolku je zejména analýza veřejných zakázek v oblasti hromadné dopravy a následné vyhodnocení jejich transparentnosti. Redakční systém WIX.

Noční pochod na Milešovku

Noční pochod na Milešovku

Potřebujeme vyrobit bleskově jednoduchý web, aby lidé věděli jak dlouho je do pochodu, odkud se startuje... prostě pozvánka na Noční pochod na Milešovku 2014. Za 4 hodiny byl web odevzdaný. Redakční systém WIX.

PRIMEX PLUS

PRIMEX PLUS

Web autobazaru specializujího se na prodej dodávkových vozů. Redakční systém WEB SOUL.

HYSOON.CZ

HYSOON.CZ

Stránky dovozce zajímavého pracovního stroje HY 200, kde STUDIO ADAX dodává nejen webové služby, ale i VIDEO MARKETING.

AUTO CENTRAL Plzeň

AUTO CENTRAL Plzeň

Stránky známého autobazaru z Plzně. Redakční systém WEB SOUL.

JAMA AUTO

JAMA AUTO

Malý rodinný autobazar v Sedmihorkách. Redakční systém WEB SOUL. Napojení na AUTOSOFT.

VK PAPRSEK

VK PAPRSEK

Web veslařského klubu handicapovaných veslařů v Ústí nad Labem, který sponzorujeme. Redakční systém WIX.

VK PIRÁTI BRNÁ

VK PIRÁTI BRNÁ

Veslařský klub v Ústí n. L. Redakční systém WIX.

DUšAN je tu JAKODOMA

DUšAN je tu JAKODOMA

Muzikantský web českého písničkáře plný romantiky a humoru. Redakční systém WIX.

INFO-DOUBICE.CZ

INFO-DOUBICE.CZ

Informační web Českého Švýcarska, který je stále ještě doplňován. Redakční systém WIX.

AUTO SLANÝ

AUTO SLANÝ

Stránky menšího příjemného autobazaru ve Slaném. Redakční systém WEB SOUL.

bottom of page