top of page

Velice děkujeme za důvěru, kterou jsme dostali a snažíme se nikdy nezklamat a pracovat vždy tak aby jste byli maximálně spokojeni.

Reference firmy AUTOBAZAR JAMA AUTO

Dušana Bitalu znám už delší dobu. Pracoval jako obchodní zástupce u nejmenovaného velkého inzertního portálu v ČR.
Už tam se o mě staral velice dobře a velmi mi pomohl v roce 2009 když jsem začínal s podnikáním a prodával mi jen takové produkty, které opravdu fungovaly a nikdy mi netahal zbytečně peníze z kapsy.
Když mi a že ve firmě končí dost mě to mrzelo, protože asi málo kdo je tak kreativní a nikdo by se mnou neměl takovou trpělivost jako Dušan.


Ani jsem netušil jak mi Dušan změní mé podnikání tím, že začal sám podnikat.
Navštívil mne na mé provozovně a hned začal vymýšlet jak mi pomoct blíže k zákazníkům.
Kompletně mi předělal webové stránky a udělal mi prezentační video.
Je pravda že dnes bych chtěl video trošku jinak ale když to vezmu že to bylo první video, které děla a účel plní velmi dobře tak jsem velice spokojen.
Od nasazení nového webu na podzim roku 2013 se mi mé podnikání radikálně změnilo.  Přesto, že svou práci dělám už několik let opravdu svědomitě, se mi zákazníci  začali ještě více vracet a velkým dílem si myslím že se o to zasloužil právě Dušan Bitala a lidé, kterými je obklopený.

 

Tímto mu za vše velice děkuji a určitě bych ho doporučil všem kteří o sobě potřebují dát vědět svým zákazníkům a chtějí profesionálně prezentovat svou firmu..
Sám jsem velice spokojen a dnes jsem moc rád že člověk jako Dušan začal podnikat a posouvat mě v mém podnikání dál.  

 

Jakub Zachariáš majitel Jamaauto. info@jamaauto.cz

Když jsem s kolegou v létě 2013 přemýšlel o tom, jak začít novou etapu podnikání v oblasti prodeje ojetých vozů v Plzni, tak jsme si vzpomněli na člověka, který má zkušenosti s IT světem, s marketingem a vůbec má dobré nápady.

 

Slovo dalo slovo a s panem Bitalou jsme uzavřeli dohodu o podpoře IT, tzn., že jsme konzultovali  vzhled www s

stránek a jejich dopad na zákazníka. A rovnou jsme si je u jeho společnosti Studio ADAX zadali jako zakázku.

 

Nové stránky www.autocentral.cz fungují více než rok a musíme říct, že bez vážných problémů. Každý kvartál diskutujeme nové trendy v oblasti marketingu a obchodu a musím říct, že je vždy zajímavé s panem Bitalou sedět a nechat se seznamovat s novinkami. Vždy je to velmi inspirativní. Podpora je, vždy na profesionální úrovni  a včas. I díky tomu se společnosti ACP car s.r.o. (Autocentral) daří, roste a posouvá se dál.

 

Za společnost ACP car s.r.o.  (Autocentral) Martin Kaňák / email: martin.kanak@autocentral.cz

Reference firmy AUTOCENTRAL Plzeň

Reference firmy PENZION SIGNUM LAUDIS

Reference sdružení Parkinson Slovácko

Vážený pane Bitalo, chci Vám poděkovat za ochotu a provedení krátkého videoklipu z naší 7. parkinsoniády.   Mám za to, že Vaše pojetí a zpracování je velmi efektní a pozitivní.  Přemýšlím jak popsat vaše zpracování. Spíše jsem přemýšlel a už vím. Nenechal jste se ničím a nikým ovlivnit a udělal jste videoklip po svém. Dal jste totiž do obsahu videa kousek sebe a to bude ten důvod.  Kromě tohoumíte, jste veseslá kopa, bezprostřední a vystihl jste atmosféru. Nejen mě se zdá nejzdařilejší.   Pane Bitalo není dobré hanět a  ani moc chválit. Za toto video si určitě pochvalu zasloužíte.  Moc Vám děkuji  za sebe i za sdružení.

 

     Jan Škrkal  předseda sdružení Parkinson Slovácko

Reference firmy ODDLUŽENÍ S JISTOTOU

 

 

Rozhodli jsme se napsat referenci, na firmu STUDIO ADAX, jmenovitě na pana Dušana Bitalu, který je naším průvodcem světa internetu, stránek, prezentace a IT podpory.

 

Naším cílem bylo vytvoření nejen internetových stránek, ale kompletní internetové prezentace, se vším, co k ní patří. Naše prvotní snahy, nebyly valné kvality a neplnily naše očekávání. Potřebovali jsme logo, web, sociální sítě, chtěli jsme zkusit videa. Neměli jsme nikoho, kdo by nám s tím pomáhal a ukazoval cestu. Povedlo se nám spojit se s panem Bitalou a s jeho pomocí, jsme začali pracovat na celém novém konceptu. Vše šlo jak má a za jeho vedení vznikl web oddluzenisjistotou.cz, nové logo, direct mailing, videa i ostatní součásti celé naší prezentace v rekordním čase a k naší maximální spokojenosti.

 

Pana Bitalu a jeho společnost, můžeme vřele doporučit.

 

Zbyňek Vorel a Jindřich Ptáček

ptacek@oddluzenisjistotou.cz

vorel@oddluzenisjistotou.cz

www.oddluzenisjistotou.cz

 

Reference Hotelu Praha v Hřensku

 

 

"Děkujeme charizmatickému vlogerovi Dušanu Bitalovi za příjemnou a zároveň profesionální spolupráci.

 

Navštívil náš jedinečný Hotel Praha** v Hřensku. Byli jsme velmi překvapeni, že si všímal i drobností pro hosty zajímavých a poutavých které zde při dlouholetém působení již bereme jako samozřejmé.

Velice se nám líbí osobitý vlog, díky němuž nám přibývají ubytovací rezervace i hosté v hotelové restauraci a vinném sklípku.

Navíc pan Dušan dokázal do vlogu příjemným způsobem zakomponovat i magickou krajinu Českého Švýcarska, která tak ještě více láká hosty k nezapomenutelnému zážitku u nás.

 

Ještě jednou moc děkujeme a vřele doporučujeme pana Dušana a jeho pořady ke shlédnutí.
Za celý tým Hotelu Praha**
Michaela Zajíčková
vedoucí provozu hotelu

 

Video je tady:

 

bottom of page