top of page
STUDIO ADAX - marketing, videomarketing

VIDEO MARKETING

 

Video marketing se těší rostoucí oblibě nejen u velkých mezinárodních společností, ale dnes se již stává samozřejmostí u malého a středního podnikání. Video marketing již není hudbou budoucnosti ani finančně nedostupná záležitost.

 

Nezapomeňme, že video není jen nějakým přídavkem, ale je v komunikaci tím nejsilnějším kalibrem. V dnešní době je ve finančních možnostech malého i středního podnikání mít svůj vlastní videokanál (vlastní televizi) a 24hodin denně ukazovat svým zákazníkům zajímavá či poučná videa. Spoty mohou být zaměřeny na Vaši značku, stejně tak na jednotlivé produkty, můžete si nechat vyrobit například návody jak s danným výrobkem pracovat a jednoduše pak klientovi poslat emailem odkaz.

Schopnost sdílet a sledovat videa na počítačích, tabletech, chytrých televizích a smartphonech dala tomuto formátu média obrovský reklamní potenciál. My doporučujeme využít ho právě teď.

Nejdřív si aspoň rámcově řekněme na kolik Vás tato služba přijde. Hned potom níže vyplňte poptávku a my Vám zašleme cenu nebo zavoláme.

Připravili jsme pro Vás jednoduchou službu, kde video Vás vyjde pouze na tisícovku. Ano objednáte několik videí a za jedno dáte tisícovku.

Vlogeři, youtubeři. To je naprosto moderní a noetřelý způsob komunikace. Jenže  co si budeme povídat. jsou to většinou lidé, kteří jsou "sví" a se kterými se moc nedomluvíte. Vloger Dušan je však solidní youtuber a pomůže Vám v komunikaci pomocí SELFIE BYZNYS VLOGŮ

Chcete natočit nějakou akci, výrobek, službu?

Napište nám k tomu víc a my se Vám ozveme

bottom of page