nalaďte si Fajn rádio

Výhodu vidíme v tom, že radio v prohlížeči nebo v aplikaci na smartphone se kvůli reklamě nepřepíná jako na přijímačích. Penetrace reklam je také nesrovnatelně nižší. Vhodnost Vašeho produktu k této reklamě posoudíme a v případě vhodnosti se samozřejmě postaráme o výrobu i naplánování spotu. Rádi bychom nabídli například 10 sec. Starter spot, který zazní pouze při spuštění radia a dále se připomíná už jen bannerem. 

Máte zájem o nabídku? Zavolejte nám nebo vyplňte formulář a my se Vám obratem ozveme.

 

nalaďte si Rádio Blaník

REKLAMA V INTERNETOVÝCH RÁDIÍCH

 

Internetová rádia z rodiny MMS jsou novinkou v našem portfóliu. Je to zajímavá možnost vyrazit do světa internetu nejen s bannerovou kampaní, ale i s formátem akustické reklamy a přitom nebýt v šedi rádiových reklam.  
smartphone se kvůli reklamě nepřepíná jako na přijímačích. Penetra

nalaďte si HIT rádio 

STARTER SPOT 10 SEC a SPOT

nalaďte si Rock Rádio

Rádio Blaník je pohodové české rádio, které hraje převážně české písničky, které máte rádi, a to zejména z oblasti popu, folku, country. Posluchačům rádi přinášíme hlavně dobré zprávy, naši moderátoři jsou vyloženě pohodáři a svojí práci dělají opravdu rádi. Nalaďte si a sami to poznáte.

 

 

Fajn Rádio  Hrajeme to nejnovější ...

 

 

 

HIT Rádio   Hity pro lepší náladu

 

 

 

Rock radio Nebaví vás "pitomý" popový popěvky? Nás taky ne a proto vybíráme jen to nejlepší. Nalaďte kytary a pojďte do toho s námi

SPOT