top of page
tento  prostor už čeká
na váš video obsah
STUDIO ADAX - marketing, videomarketing

VIDEO MARKETING

 

Video marketing se těší rostoucí oblibě nejen u velkých mezinárodních společností, ale dnes se již stává samozřejmostí u malého a středního podnikání. Video marketing již není hudbou budoucnosti ani finančně nedostupná záležitost.

 

Nezapomeňme, že video není jen nějakým přídavkem, ale je v komunikaci tím nejsilnějším kalibrem. V dnešní době je ve finančních možnostech malého i středního podnikání mít svůj vlastní videokanál (vlastní televizi) a 24hodin denně ukazovat svým zákazníkům zajímavá či poučná videa. Spoty mohou být zaměřeny na Vaši značku, stejně tak na jednotlivé produkty, můžete si nechat vyrobit například návody jak s danným výrobkem pracovat a jednoduše pak klientovi poslat emailem odkaz.

Schopnost sdílet a sledovat videa na počítačích, tabletech, chytrých televizích a smartphonech dala tomuto formátu média obrovský reklamní potenciál. My doporučujeme využít ho právě teď.

Nejdřív si aspoň rámcově řekněme na kolik Vás tato služba přijde. Hned potom níže vyplňte poptávku a my Vám zašleme cenu nebo zavoláme.

STUDIO ADAX - marketing, videomarketing
A co na VIDEO MARKETING říkají naši klienti ?
 
 
 

Studio Adax jsme si vybrali pro jeho kreativni a proaktivni pristup. Sami vše navrhli a vymysleli, což nám usnadnilo práci a s výsledkem jsme velmi spokojeni.

Videa odpovidaji našim představám a jejich dohledatelnost je též výborná.

Rychlost výroby a komunikaci hodnotíme na výbornou.

Za nás služby STUDIA ADAX lze jen a jen doporučit.

 

Tym Nej-Samolepky.cz

Info zavinac nej-samolepky.cz

A co na VIDEO MARKETING říkají naši klienti ?
 
 
 

Vaše pojetí a zpracování videa je velmi efektní a pozitivní. Dal jste totiž do obsahu videa kousek sebe a to bude ten důvod, že z ostatních videí se nejen mě zdá nejzdařilejší."

 

 

 

Jan Škrkal  předseda sdružení Parkinson Slovácko"
 

skrkal zavinac seznam.cz

Namátkou jsme Vám připravili ukázky videí,

která již fungují jako video marketing.

Pro poptávku klikněte nebo pokračujte níže

Anchor 2

Připravili jsme pro Vás jednoduchou službu, kde video Vás vyjde pouze na tisícovku. Ano objednáte několik videí a za jedno dáte tisícovku.

Chcete natočit nějakou akci, výrobek, službu?

Napište nám k tomu víc a my se Vám ozveme

Vlogeři, youtubeři. To je naprosto moderní a noetřelý způsob komunikace. Jenže  co si budeme povídat. jsou to většinou lidé, kteří jsou "sví" a se kterými se moc nedomluvíte. Vloger Dušan je však solidní youtuber a pomůže Vám v komunikaci pomocí SELFIE BYZNYS VLOGŮ

bottom of page