top of page

shlédněte naše služby ve zkratce ve videu

Videomarketing se těší rostoucí oblibě. Dnes se již stává samozřejmostí u malého a středního podnikání. Videomarketing již není hudbou budoucnosti ani finančně nedostupná záležitost. 

 

VIDEOMARKETING patří k našim stěžejním službám. 

STUDIO ADAX - marketing, videomarketing

VIDEOMARKETING

ETNOMARKETING

Naše agentura  se specializuje také na  ETNOMARKETING 

se zameřením na ruskou klientelu v ČR.

 

ANO. VAŠE VYSNĚNÁ KLIENTELA EXISTUJE A NENÍ DALEKO. 

Peníze, které DNES plynou do jiných firem, začnou   plynout k Vám 

PRONÁJEM PLOCH

Tato nová služba uspokojí ty z Vás, kdo máte zájem inzerovat na klasických plochách v okolí silnic, obchodních center, zkrátka být vidět.

 

Nabídněte nám Vaši plochu k pronájmu, stále nabíráme plochy v severních a středních čechách a v Praze.

 

 

VELKOPLOŠNÝ TISK

Potřebujete vyrobit malou plachtu na plot, banner přes celý štít  domu, zakrýt bazén s logem Vaší firmy nebo překrýt halu nebo třeba silo? Pak jste tu dobře. Bannery vyrobíme a nainstalojeme.

 

Přidanou hodnotou Studia ADAX  je návštěva u Vás, poradenství vhodnosti materiálů, nápad a grafický návrh. 

Chcete-li ukázat Vaši firmu a chcete zvolit rychlou a jednoduchou variantu, zvolte Google Street View. Je to alternativa či doplnění k videoprezentaci. Google Fotografie firem je nová služba Googlu. na rozdíl od Seznamu se tato služby nezastaví před vaší provozovnou, ale vstoupí dovnitř a používá technologii Google Street View. Poskytuje kvalitní, plně interaktivní, 360stupňové virtuální prohlídky firem. Potenciální zákazníci už se nemusí zastavit přede dveřmi – mohou vejít dovnitř a užít si 360 stupňovou virtuální prohlídku vaší firmy.

Více zde: http://www.studio-adax.cz/sluzby/marketingove-poradenstvi/

GOOGLE DOBRÝ FOTOGRAF

NAFUKOVACÍ REKLAMA

Nafukovací reklama je výborný doplněk Vaší prezentace, upoutání na Váš obchod, prodejní akci nebo třeba zpúsob jak neriskovat, že se svojí venkovní prezentací zmoknete nebo naopak dostanete úpal :-).  
 

Internetová rádia z rodiny MMS jsou novinkou v našem portfóliu. Je to zajímavá možnost vyrazit do světa internetu nejen s bannerovou kampaní, ale i s formátem akustické reklamy a přitom nebýt v šedi rádiových reklam. 

REKLAMA V INTERNETOVÝCH RÁDIÍCH

VÝROBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Uvažujete o novém webu? Technologie se řítí dopředu nezadržitelně a Váš web už na první pohled vyjadřujeVáš vztah k technologím a říká jak se staráte o vaše zákazníky.

Nechte si vytvořit web od STUDIO ADAX. Specializujeme se na menší a středně obsáhlé weby. Pokud máte zájem o ESHOPči korporátní web umíme Vám doporučit prověřené partnery.  

zde se můžete rovnou přepnout na jednotlivé služby

bottom of page